Lorem ipsum dolor sit amet leo non diam. Nulla et netus et ultrices posuere orci vel hendrerit feugiat leo. Aenean pellentesque a, euismod id, mattis at, enim. Duis commodo ligula ut mi. Suspendisse rutrum ac, eleifend mauris ac metus. Curabitur blandit justo, posuere cubilia Curae, Nullam luctus.

Duis blandit tempus nulla


VŠECHNO HEZKY POHROMADĚ

S KTERÝMI TELEFONY JSOU BRÝLE BEEVR KOMPATIBILNÍ?
Nespornou výhodou brýlí BeeVR je jejich kompatibilita se širokým spektrem telefonů. Brýle nejsou vázány na konkrétní značku smartphonu a jsou kompatibilní s většinou nových smartphonů s velikostí displaye nad 4". Pro lepší přehled jsme pro Vás připravili seznam kompatibilních smartphonů.
S JAKÝMI VR APLIKACEMI JSOU BEEVR KOMPATIBILNÍ?
BeeVR jsou kompatibilní se všemi aplikacemi pro mobilní VR jenž jsou dostupné na Google Play a AppStore. Vyzkoušejte přehledný katalog aplikací pro VR - Homido Center?
PROČ BEEVR?
Brýle BeeVR jsou jedny z nejkvalitnějších zařízení pro mobilní virtuální realitu ve střední cenové hladině. FOV 110°, HD PMMA vysoce kvalitní čočky, nastavitelné horizontální rozteče čoček, nastavitelné ohnisko čoček, kvalitní náhlavní pásy, odolný ABS plast, jednoduché vložení a vyjmutí telefonu, bohaté příslušenství jenž je součástí balení, přijatelná cena - to jsou vlastnosti, kterých nedosahují zařízení ani ve vyšších cenových hladinách od renomovaných výrobců.
OBSAHUJE BEEVR OVLÁDACÍ PRVKY
Ano! BeeVR nově obsahuje mechanicko-konduktivní tlačítko, které slouží pro ovládání většiny mobilních VR aplikací na bázi Google Cardboard (Google Cardboard SDK). Tudíž odpadá nutnost dokupovat jakýkoliv externí bluetooth ovladač. Další výhodou tohoto řešení je kompatibilita tohoto řešení, jenž dosahuje téměř 100 % se všemi smartphony s kapacitními displayi.
VADÍ POUŽÍVÁNÍ BRÝLÍ BEEVR DIOPTRICKÉ BRÝLE?
Díky důmyslné konstrukci jenž počítá s používáním dioptrických brýlí, není vzhledem k šířce headsetu samotného, dioptrické brýle sundávat. Používání BeeVR je tak nyní ještě pohodlnější!
CO JE TO FOV?
FOV neboli "Field Of View" je parametr, se kterým se jistě setkáváte v každé souvislosti s VR. Tento parametr, vyjádřený ve stupních (°) určuje, jakých pozorovacích úhlů jsou dané brýle schopny dosáhnout. To v praxi znamená, že čím větší FOV tím lépe. FOV je však docela relativním pojmem, jelikož v případě použití menších telefonů s menším rozlišením dosáhnete paradoxně lepších výsledků u menšího FOV. Dnes již standardní hodnota FOV je > 90°. Špičkové přístroje jsou schopny dosáhnout FOV 110° a více, např. Oculus Rift nebo Vrizzmo Volt a samozřejmě BeeVR.
DÁ SE VYJMOUT PĚNOVÝ VÝHLED BRÝLÍ?
U některých modelů brýlí BeeVR ano! A to velmi jednoduše. Pěnový výhled je připevněn na brýlích pomocí suchých zipů. Tudíž jeho sundání a opětovné nasazení je záležitostí několika málo sekund. V případě, že se rozhodnete pěnový výhled oprat, mějte prosím na paměti, že: - nepoužívejte změkčovadla, škroby a aviváže - nepoužívejte bělidla - nepoužívejte automatické pračky - perte ve vlažné vodě s maximální teplotou do 30° - nepoužívejte sušičky
NEVYPADNE Z BRÝLÍ BEEVR MŮJ TELEFON?
K ČEMU MOHU BRÝLE BEEVR POUŽÍVAT?
BeeVR jsou brýle pro mobilní virtuální realitu. To znamená, že jsou předurčeny pro výlety do virtuální reality za pomocí VR aplikací (Android / iOS). Avšak nejen k tomu. Díky BeeVR a svému mobilnímu telefonu můžete sledovat např. 360° videa a 3D filmy či klipy, které jsou dostupné na YouTube, GoPro VR, JauntVR, VRideo apod.
CO OBSAHUJE BALENÍ BEEVR?
Balení vždy obsahuje: Brýle BeeVR, hadřík z mikrovlákna, náhlavní pás, návod v češtině.
KDE ZAKOUPÍM BEEVR?
Brýle BeeVR je nyní dostupné u všech dobrých prodejců elektro a mobilních telefonů. Prohlédněte si seznam prodejců.
JE K DOSTÁNÍ I ORIGIÁLNÍ BEEVR BLUETOOTH GAMEPAD?

Suspendisse dapibus

Mauris auctor vitae, dapibus vitae, vestibulum id, imperdiet id, vehicula neque scelerisque eu, tristique id, ullamcorper ut, dolor. Duis luctus augue. Fusce nisl.

Donec sit amet, consectetuer adipiscing elit. Pellentesque fringilla et, accumsan et, faucibus orci luctus et velit. Nunc dolor tellus, fringilla purus sit amet, libero. Etiam ornare magna lectus, eu pede in quam tempus facilisis, wisi adipiscing elit. Vestibulum ante vitae sapien dui aliquam turpis. Proin nunc commodo porta. Sed in sapien. Fusce blandit vel, ante.

Vestibulum ornare tellus

Nullam justo luctus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Mauris vestibulum ligula. Phasellus ut viverra mattis. Pellentesque tincidunt.

Etiam accumsan vitae, imperdiet lectus nec augue. Sed posuere orci molestie ultricies viverra et, scelerisque eu, purus. Sed lobortis non, leo. Donec facilisis urna turpis augue, vestibulum varius. Cum sociis natoque penatibus et malesuada fames ac elit iaculis leo, pretium justo. Nam ut lacus tellus tortor, fermentum pede, cursus wisi semper vitae, rutrum lorem.


Lorem ipsum dolor sit amet leo non diam. Nulla et netus et ultrices posuere orci vel hendrerit feugiat leo. Aenean pellentesque a, euismod id, mattis at, enim. Duis commodo ligula ut mi. Suspendisse rutrum ac, eleifend mauris ac metus. Curabitur blandit justo, posuere cubilia Curae, Nullam luctus.

 

NENAŠLI JSTE CO JSTE HLEDALI?


Fusce Suscipit


Aliquam interdum consectetuer tincidunt, risus at sapien. Suspendisse potenti. Aliquam commodo odio. Nam tempor vel, sapien. Donec gravida diam. Fusce aliquam lacinia, urna eget dolor. Maecenas elit ornare vel, nibh. Quisque neque ante nec.


NAPIŠTE NÁM
 

Check our fanpages:

Suspendisse vitae morbi ultrices mi fusce nulla maecenas semper tellus.