BeeVR není jen produkt. Je to poslání.


Naším primárním cílem je rozšiřovat povědomí o virtuální realitě, poskytovat relevantní a pravdivé informace, nabízet prvotřídní technickou a zákaznickou podporu a uvádět na trh pouze kvalitní produkty včetně kvalitních služeb. Proto již nyní vytváříme nové a lepší standardy pro virtuální realitu!


Kvalita nad kvantitou

Značka BeeVR není zkostnatělá korporace, která se žene za plnými kamióny a praskajícími sklady. Nemáme ani luxusní startupové kanceláře v centru významných měst. A možná ani mít nikdy nebudeme. Tyto trendy, které určují poslaní většiny nově vznikajících značek, jsou pouze značkou orientace na vytvoření co největšího koglomerátu generující astronomické zisky. Avšak na úkor kvality služeb, se ztrátou osobního přístupu ke každému zákazníkovi. Každý zákazník má u nás stejně významné místo, bez ohledu na tloušťku peněženky. BeeVR je sloučení několika dílčích (přátelských) projektů v jeden celek, v jednu společnou vizi - Poskytnout maximální možnou míru zákaznické podpory a kvalitních produktů. Proto se nezdráhejte nám kdykoliv napsat či zavolat. Vždy Vás vřele přivítáme a klidně za Vámi dorazíme osobně, pokud to bude v našich silách. A pokud se nás zeptáte na otázku či problém, na který jsme zatím nenarazili, vždy najdeme společnou cestu jak problém vyřešit k Vaši maximální spokojenosti!

Proč to děláme?


Jsme nadšenci do nových technologií a neustále vylepšujeme a zdokonalujeme naše produkty a služby, ať už se jedná o brýle na virtuální realitu, 360° kamery, VR aplikace nebo další služby, jako je právě zákaznická podpora. Pokud Vás zajímá cokoliv ohledně virtuální a rozšířené reality, nebojte se na nás obrátit. Tešíme se na Vaše zvídavé dotazy!

Opustili jsme nudné a sterilní kanceláře

Pokud Vám stále vrtá hlavou otázka: "Proč jsme opustili svá pohodlná zaměstnání a vytvořili projekt BeeVR"? Odpověď je více než jednoduchá. Jsme tým nadšenců a kreativců, které již zkostnatělost, sterilita a stereotyp každé práce v kanceláři již nenaplňovala. Chtěli jsme dát světu úplně nový pohled na to, co vlastně znamená vytvořit produkt, značku chcete-li. BeeVR je proto symbol pro produkty, které nabízí maximální možnou úroveň zákaznické podpory a kvality. U nás se Vám nestane, že budete 30 minut čekat na infolince, nebo že se Vám dostane odpovědi do tří dnů. U nás nebudete hovořit s telefonním "operátorem" nýbrž s profesionály, kteří se virtuální realitou zabývají již přes 8 let. A pokud to bude nutné, odpoví Vám přímo Martin, Tomáš nebo Radim, kteří jsou strůjci celého projektu. Osobní přístup je pro nás důležitý a nepostradatelný. Na každé úrovni.

 

Kam BeeVR směřuje?

Česká republika je vyspělou technologickou a progresivní zemí. Proto chceme tuto abilitu aplikovat i na segment virtuální reality. Našim posláním je dodávat nové technologie a produkty ihned po jejich uvolnění do prodeje. Proč bychom měli na tyto novinky čekat jen proto, že jsme "malá země"?

Česká republika je vyspělou technologickou a progresivní zemí. Proto chceme tuto abilitu aplikovat i na segment virtuální reality. Našim posláním je dodávat nové technologie produkty ihned po jejich uvolnění do prodeje. Proč bychom měli na tyto novinky čekat jen proto, že jsme "malá země"?

Spojte se s BeeVR

Chcete, aby Vám už žádná zpráva ze světa virtuální reality a 360° videa neutekla? Spojte se s námi na sociálních sítích!